Objednávka on-line

Máte-li o naše služby zájem, můžete si jednoduše zjistit nejbližší volný termín.


Objednat si termín

Akce na tónování autoskel

Akce na tónování autoskel

autofólie Nanofilms - www.nanofilms.cz autofólie Nanofilms - www.nanofilms.cz
Poslední reference

Polepy a převleky aut

Wrapping systém – změna barvy laku

Dovolujeme si Vám představit novou, revoluční technologii převlečení laku karoserie vozidla wrapping systém, která může změnit jeho vzhled. Umožní Vám splnit si za cenově výhodných podmínek jakékoliv představy týkající se odstínu laku karoserie a zároveň ho dokonale ochránit.

Přitom se kdykoliv můžete vrátit k původní barvě laku, až se vám převlek omrzí, nebo se rozhodnete automobil prodat, anebo můžete také zvolit jiný, výraznější odstín karoserie Vašeho automobilu.

Wrapping vinyls

Jde speciálně vyrobený materiál se speciální instalační technologií, která se používá k částečnému, nebo k úplnému převléknutí (změny barvy karoserie) vozidla. Je to odolná,barevná a velmi účinná fólie, která 100% překrývá původní odstín laku karoserie, díky svojí pružnosti a tvárnosti je fólie dokonale zformována do složitého tvaru karoserie. Každý ohyb nebo křivka, každý roh a koutek vnější strany karoserie jsou pečlivě překryty a položeny s milimetrovou přesností, bez žádných viditelných ořezaných okrajů a spojů.

Umožňuje nejenom cenově příznivou změnu barvy laku, ale také chrání Váš originální lak před poškrábáním, odletujícím kamínkům, agresivním chemikáliím, proti hmyzu a při mytí v mycí lince. Zároveň na ochráněných místech zabraňuje vzniku koroze.

Používáme kvalitní technologie a pracujeme s materiály těchto značek:

Centrocar | Mlaty 27, 642 00 Brno | info@centrocar.cz