Objednávka on-line

Máte-li o naše služby zájem, můžete si jednoduše zjistit nejbližší volný termín.


Objednat si termín

Akce na tónování autoskel

Akce na tónování autoskel

autofólie Nanofilms - www.nanofilms.cz
Poslední reference

O nás – příběh Centrocar Group s.r.o

Rok 2008

Kořeny firmy Centrocar Group s. r. o. sahají až do roku 2008. Tehdy jsem se – ještě jako student fakulty strojního inženýrství – stal vlastně zakladatelem společnosti. Při studiu jsem, jako fyzická osoba, začal tónovat autoskla v malé pronajaté garáži v Brně-Králově Poli, na Rostislavově náměstí – viz foto č. 1, do níž se sotva vešla Škoda Octavia.

Dílna v garáži

Foto č. 1 – dílna v garáži.

Už tehdy jsem měl určitou vizi, jak budou nejspíš vypadat služby autofólií v budoucnu.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o relativně nový a mladý obor, naprostá většina tónovačů pracovala jako já – byly to prostě malí „garážníci“ kteří se postupně učily a zlepšovali svoje služby.

Moje vize se postupem času vyjasňovala a znamenala mít v budoucnu nejen vlastní, ale rovněž reprezentativní prostory, které by se podobaly moderním autosalonům. A později jsem měl v úmyslu vytvořit síť autorizovaných tónovacích firem.

Rok 2009

Po necelém roce podnikání, kdy další a další zakázky přibývaly, se malá garáž stala po prostorové stránce naprosto nevyhovující. A tak – po usilovném hledání – se podařilo najít novou dílnu, a to na Červeném kopci v Brně – viz foto č. 2 (interiér) a foto č. 3 (exteriér).

Dílna na Červeném kopci

Foto č. 2 – dílna na Červeném kopci.

Dílna na Červeném kopci

Foto č. 3 – dílna na Červeném kopci.

Rok 2010–2011

Měl jsem za sebou období získávání zkušeností, budování obchodních vztahů, posilování cash-flow a získávání know-how, a to všechno jsem se rozhodl dále přenášet do svých služeb a na zákazníky, jejich řady se začaly významně rozšiřovat.

Rok 2012

V této době jsem si přál, aby naši zákazníci nedostávali pouze kvalitní služby, ale aby měli to i pohodlí v době, kdy na tónování skel čekají; aby nemuseli buď postávat venku před dílnou, anebo nemuseli odjíždět pryč, třeba někam za občerstvením. V té době se mi podařila domluvit s majitelem sousední staré kotelny rekonstrukce – viz foto č. 4 (původní stav). Kotelnu jsme s blízkými přáteli přestavěli na přijímací kancelář – viz foto č. 5 a 6. A tak získali klienti příjemné prostředí, kde mohli trávit čas během instalace autofólií na svá vozidla.

Kotelna, původní stav

Foto č. 4 – kotelna, původní stav.

Vstup do přijímací kanceláře

Foto č. 5 – vstup do přijímací kanceláře.

Přijímací kancelář v bývalé kotelně

Foto č. 6 – přijímací kancelář v bývalé kotelně.

Téhož roku jsem ukončil studium na Vysokém učení technickém – měl jsem pocit, že mě přestalo naplňovat. A začal jsem studovat vysokou školu ekonomickou, kde jsem cítil, že se mohu naučit spoustu užitečného pro své podnikání, které mě bavilo a naplňovalo nebývalou měrou. Všechny znalosti ze studia jsem začal uplatňovat ve svém podnikání. Oblast marketingu jsem viděl jako velkou příležitost.

Rok 2013

Přes uspokojující studium i úspěšné podnikání jsem cítil, že je neustále co zlepšovat, abych naplnil své dlouholeté představy. Dlouho jsem hledal samostatný pozemek, kde bych mohl vytvořit adekvátní prostory pro byznys, jaký jsem měl ve své hlavě. To se nakonec nepodařilo, leč zakoupil jsem starou stodolu v Brně-Bosonohách – viz foto č.7, kterou bylo zapotřebí nejprve zbourat a následně vystavět vlastní moderní a reprezentativní prostory.

Stará stodola

Foto č. 7 – stará stodola.

Průběh stavby

Foto č. 8 – průběh stavby.

Rok 2016

Po čtyřech letech se vše podařilo – viz foto č. 9 až 12; moderní dílna se zázemím pro osm vozidel byla konečně hotová. Vynaložené úsilí se vyplatilo a moje dlouholetá vize se splnila. Téhož roku jsem také promoval na VŠ se zaměřením na podnikovou ekonomiku a management a získal titul Ing.

Venkovní prostory

Foto č. 9 – venkovní prostory.

Moderní dílna

Foto č. 10 – moderní dílna.

Moderní dílna

Foto č. 11 – moderní dílna.

Kancelář a zázemí pro klienty

Foto č. 12 – kancelář a zázemí pro klienty.

Rok 2017

Rok 2017 byl v celé historii společnosti naprosto zlomový. Změnil jsem strategii podnikání a založil firmu s názvem Centrocar Group, s. r. o., z níž se má postupem času stát celorepubliková franšíza, do které se můžete při splnění podmínek zapojit i vy.

Jako první se do franšízy přihlásila firma Autofolie DS s konceptem zastřešení firmou Centrocar Group pro maximální zlepšení podnikání a konkurenceschopnost. Tehdy jsme vyvinuli zcela nový SW pro rezervaci volných termínů.

Rok 2018

Podařilo se navázat spolupráci s firmou Renovacar, a to na bázi spolupráce, kdy si firma ponechá svůj původní název, avšak využívá služby, výhody a know how společnosti Centrocar Group s.r.o.

Rok 2019

V tomto roce k nám zavítal covid, a protože bylo méně práce, bylo zapotřebí hledat nové příležitosti a možnosti, jak rozvíjet byznys a snižovat náklady v konkurenčním prostředí. Rozhodli jsme se, že zkusíme dovážet novou značku autofólií, a po dvou letech náročných testování mnoha světových značek vyhráli japonské autofólie Nanofilms.

Rok 2021

Založili jsme společnost Nanofilms, s. r. o., a to za účelem prodeje a také školení v oblasti autofólií. Autofólie Nanofilms byly schváleny a homologovány Ministerstvem dopravy České republiky ve třech řadách Pro Nano (PN), Carbon Nano (CN) a keramické autofólie Ceramic Nano plus (CNP).

Sklad autofólií Nanofilms

Foto č. 13 – sklad autofólií Nanofilms.

Rok 2023

Máte-li i vy zájem stát se součástí franšízy společnosti Centrocar Group a nezáleží na tom, zda jste zcela malá firma – stejně jako jsme byli my na začátku našeho podnikaní – anebo společnost s několikaletou historií. Neváhejte nás kontaktovat; já osobně vám velmi rád poradím s rozvojem podnikání i s marketingem či jak zlepšit instalační techniky, anebo pomohu s inovací, ergonomií pracoviště a designem vaší provozovny, která vám může pomoci v rychlém růstu stejně, jako se to podařilo mně. Věřím, že mé znalosti a dlouholeté zkušenosti budou pro vás přínosem.

CEO Ing. Michal Slepánek

Používáme kvalitní technologie a pracujeme s materiály těchto značek:

Centrocar | Mlaty 27, 642 00 Brno | info@centrocar.cz